Kinetik Proje Mühendislik olarak, paratoner satışı, topraklama tesisat malzemeleri, topraklama projeleri, iç yıldırımlık sistemleri satış ve montajı, termo kaynak ürünleri ve bu işlere ait mühendislik, proje, tesis, montaj, bakım ve onarım gibi konularında satış ve hizmet sunarak sektörde yer almaktayız.

Kinetik Proje Mühendislik Keşif Hizmetlerimiz :Yıldırımdan Korunma ve Topraklama Sistemleri konusunda en büyük tesislerden en küçük işletmelere kadar keşif hizmetlerini ücretsiz olarak vermektedir. Ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmak ve ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayacak çözümlere ulaşmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Kinetik Proje Mühendislik Bakım hizmetlerimiz :Aktif Paratonerler, Faraday Kafesi gibi Yıldırımdan Korunma Sistemlerinizi ve Topraklama Sistemlerinizi ilgili şartname ve yönetmeliklere(*) göre belirli zaman peridlarında kontrolünü yapılarak raporlamaktadır.

Kinetik Proje Mühendislik  olarak Konularında deneyimli, özenli ve dinamik mühendis ekibimizle tesisinizin ihtiyaçlarına yönelik ilgili standartlara uygun Yıldırımdan Korunma ve Topraklama Sistemlerinin tasarım ve projeleriyle hizmetinizdeyiz.

Kinetik Proje Mühendislik uygulama Hizmetlerimiz Müşterilerimizin uygulamasının yapılmasını istediği Yıldırımdan Korunma ve Topraklama projeleri firma içi özel eğitime tabi tutulmuş uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır.

kinetik-proje